Kategorie

Newsletter

SCD-6023R

SCD-6023R

SCD-6023R

KAMERA SAMSUNG SCD-6023R  AHD Wise Net HD+ (1080p)
Rozwiązanie pozyskiwania i transmisji obrazu HD z użyciem sygnału analogowego opracowane przez Samsung, dostarcza o wiele lepszych jakościowo obrazów niż te dostępne w istniejących systemach analogowych.

0244

Więcej szczegółów

KAMERA SAMSUNG SCD-6023R  AHD Wise Net HD+ (1080p)
Rozwiązanie pozyskiwania i transmisji obrazu HD z użyciem sygnału analogowego opracowane przez Samsung, dostarcza o wiele lepszych jakościowo obrazów niż te dostępne w istniejących systemach analogowych. Kamery AHD są w stanie transmitować obrazy 2M Full-HD po przez standardowe okablowanie koncentryczne, na odległość do 500m, bez wykorzystywania dodatkowego osprzętu do transmisji.


Rozwiązania Samsung mogą korzystać z tego samego okablowania koncentrycznego co dotychczas wykorzystywane kamery analogowe, co czynie je rozwiązaniami elastycznymi i ekonomicznymi w implementacji. Jeśli chcesz zacząć korzystać z bardziej zaawansowanych produktów analogowych Wise Net HD+  jest najlepszym wyborem.


Kamery dostarczają obrazu o rozdzielczości 2 megapikseli (1920 x 1080 pikseli)
wykorzystując pojedynczy kabel koncentryczny. Dzięki temu oferują obraz wyraźniejszy-o większej rozpoznawalności szczegółów, niż najlepsze kamery analogowe. Nie wprowadzają przy tym żadnych opóźnień, a sam obraz ma taką samą rozdzielczość co uzyskiwany w kamerach sieciowych IP.


Najważniejsze funkcje:
Kopułka wewnętrzna z IR
Rozdzielczość Full HD (1920 x 1080, 30 kl./s)
0,25 luksa przy F2,1 (w kolorze), 0 luksów przy F2,1 (w czerni i bieli: dioda LED IR włączona)
Wbudowany stały obiektyw  4 mm
Funkcja Dzień / noc (filtr podczerwieni), DWDR, SSNRIV, detekcja ruchu
Zakres widoczności IR 20 m
Maksymalna odległość transmisji: 500 m
Łatwa instalacja („plug & play”)

Pobierz